Актрисата Мария Бакалова е последното звездно попълнение на отбора посланици на Sofia Open 2022. Седмото издание на турнира от категория ATP 250 ще се проведе от 25 септември до 2 октомври в „Арена Армеец“.
Номинираната за „Оскар“ Бакалова записа специално видео в Рим.
“За мен е чест да приема мисията да бъда посланик на Sofia Open 2022. Искрено се вълнувам, че тази година наистина много талантливи световни звезди ще посетят родината ни, а ние ще може да се насладим на техните мачове. В родината на корта се завръща големият Григор Димитров. Ще играят също невероятните Димитър Кузманов и Александър Лазаров. Международните участници не само ще могат да видят с очите си красотата на София, а и очакват среща с една от най-любимите си публики – българската. Една седмица тенис шоу за българската публика. Мачове от най-високо ниво, но и време, в което цял свят ще гледа към София. Гейм Сет. Мач. Sofia Open. Време е за тенис“, казва във видеото талантливата Мария Бакалова.
В отбора посланици на Sofia Open 2022 са още Цветана Пиронкова, Поли Генова, Маги Джанаварова, Юлиан Вергов, Ненчо Балабанов, Йордан Йовчев, австралийската тенис легенда Пол Макнами.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи:
Instagram: https://go.bnt.bg/instagram
Facebook: https://go.bnt.bg/facebook
LinkedIn: https://go.bnt.bg/linkedin
TikTok: https://go.bnt.bg/tiktok
Невяна Владинова и Йоанна Ангелова присъстваха на десетото поредно издание на Джимоушън в Цюрих
Йоана Илиева завърши на пето място в надпреварата на сабя жени на Гран При на Тунис
Гледайте поредицата "Истории от Олимпийските игри" всяка неделя от 13:15 ч. по БНТ 1
Антоанета Стефанова зае десетото място на европейското първенство по ускорен шахмат за жени
Бойко Борисов: Имаме основание да направим заявка, че искаме да продължим да управляваме