Изпълнителният директор на Лудогорец сподели, че през паузата в клуба няма да се правят трансфери на всяка цена
Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев се надява "орлите" да срещнат възможно най-силния противник в плейофния кръг на Лигата на конференциите.
Шампионът на България ще се изправи срещу един измежду Олимпиакос (Гърция), Аякс (Нидерландия), Бетис (Испания), Щурм Грац (Австрия), Унион Сен-Жилоа (Белгия), Макаби Хайфа (Израел), Сервет (Швейцария) и Молде (Норвегия).
"Конкретно име не бих казал, но си пожелавам възможно най-силния от потенциалните съперници, защото когато се готвиш за голям мач срещу именит съперник, тонусът е съвсем различен в клуба", сподели той в интервю а БНТ.
През паузата в Лудогорец няма да се правят трансфери на всяка цена, заяви Петричев.
"В момента съставът е доста добре комплектуван и входящи трансфери няма да правим на всяка цена", допълни той.
Цялото интервю с него можете да гледате в предаването "Арена спорт" в неделя, 17 декември от 12:30 часа по БНТ 1.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok