Ансамбълът на България по художествена гимнастика в състав Вая Драганова, Женина Трашлиева, Петя Борисова, Елена Георгиева, София Иванова и Биляна Везирска заминаха днес за Ташкент, където от 15 до 17 април ще се проведе кръг от Световната купа.
С ансамбъла пътуват и техните треньори - Весела Димитрова и Михаела Маевска, както и кинезитерапевта Георги Ряхов.
Съдия за България ще бъде Християна Тодорова.
Заявки за участие на надпреварата в Ташкент са подали 4 ансамбъла - Казахстан, Азербайджан, България и домакините от Узбекистан.
Световната гимнастика въведе по-строги правила за поведението на почетната стълбичка
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?