Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Ансамбъл на България по художествена гимнастика за жени

Ансамбълът спечели бронзов медал на финала с пет обръча на Световната Чалъндж купа в Клуж-Напока
16:52, 14.07.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Българският ансамбъл заема временна втора позиция в многобоя на Световната чалъндж купа в Клуж-Напока
19:33, 12.07.2024
Чете се за: 01:17 мин.
Николова, Калейн и ансамбълът ще участват на Световната купа в Клуж-Напока
13:40, 09.07.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Българският ансамбъл по художествена гимнастика ще участва на Световната купа в Клуж-Напока преди Париж 2024
15:07, 13.06.2024
Чете се за: 02:55 мин.
Осмо място за ансамбъла на България на финала с три ленти и две топки в Будапеща
17:23, 26.05.2024
Ансамбълът на България завърши на четвърто място на финала на пет обръча в Унгария
15:59, 26.05.2024
Чете се за: 00:57 мин.
Ансамбълът на България пред БНТ: Остана само Олимпиадата
23:24, 25.05.2024
Ансамбълът на България по художествена гимнастика спечели абсолютна европейска титла
22:52, 25.05.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Ансамбълът на България направи подиум тренировка на еврошампионата по художествена гимнастика
00:00, 25.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.