Не за първи път съм в тежка ситуация, сподели наставникът на Локомотив София
Локомотив София продължава да греши в Първа лига. Столичните „железничари“ загубиха от Арда с 0:2 на стадион „Локомотив“. Наставникът Антон Велков не спести своите забележки към „червено-черните“, но е на мнение, че те трябва да изтърпят тежкия период, в който се намират и това ще се промени скоро.
"Не трябва да правим анализ на мача, тъй като от наша страна не бе показано нищо“, коментира той за начало на интервюто.
"Просто ще трябва да издържим така, както са в момента нещата. Все още твърдя, че в тази съблекалня има хора, които могат да дадат повече. На база на показаното в момента, със сигурност няма как да сме оптимисти. Аз обаче съм не за първи път в тежка ситуация и съм сигурен, че това ще се промени. Ще се случи скоро. Трябва да изтърпим този период, да не спираме да работим и да вземем възможно най-много точки. Със сигурност ще ни трябва селекция от футболисти, на които ще им приляга фланелката на Локомотив“, каза още Велков.
ЦСКА 1948 гостува на Панатинайкос в първия мач от третия предварителен кръг в Лига на конференциите
Мохамед Брахими преди гостуването на Макаби: Няма от какво да се притесняваме
Александър Александров: Не сме дошли на разходка, искаме да оставим интригата жива
Георги Костадинов: Показахме зряла игра срещу много добре организиран съперник
Съдбата на космическите отпадъци: Част от ракета вероятно се е разбила на Луната
Почистването на речните корита в страната: Необходима ли е промяна в нормативната уредба?