Астън Вила излиза за задължителна победа над Шефилд Юнайтед

Срещата на стадион "Вила Парк" започва в 22:00 часа

астън вила победи манчестър сити измести третото висшата лига
09:22, 22.12.2023
Чете се за: 01:17 мин.

Астън Вила приема Шефилд Юнайтед в двубой от 18-ия кръг на английската Висша лига. Срещата на стадион "Вила Парк" започва в 22:00 часа.

Бирмингамци се намират на третото място в класирането на първенството в момента и е в отлична форма през този сезон. Днешните домакини обърнаха Брентфорд за важна победа с 2:1 в предишния си мач и ще се стремят да запишат още един успех тази седмица.

Положението на Шефилд Юнайтед е много неприятно. "Остриетата" са с най-малко точки, най-малко отбелязани голове, най-много допуснати попадения и съответно най-много загуби.

В предишния кръг Шефилд успя да удържи Челси през първото полувреме, но през втората част в Лондон допусна да бъде напълно надигран и победен с 0:2.

Монпелие се превръща в най-големия френски град с безплатен транспорт
Бойко Синапов: Положението в сектор "Животновъдство" е страшно, губим ферми с часове