Преди дни Атанасов посочи пред медии, че има списък с магистратите с карти в частния клуб "SS"
Съпредседателят на "Демократична България" Атанас Атанасов заяви, че ще предостави цялата информация, с която разполага, за това как Мартин Божанов - Нотариуса е действал в съдебната система на парламентарната комисия, която проверява казуса.
"Информацията, която получих, е много интересен материал затова по какъв начин Нотариуса е действал в съдебната система. То може да бъде описано с една дума – корупция. Ще предоставя всичко на комисията, която беше сформирана в парламента. Те заедно с прокуратурата трябва да изяснят случая", посочва Атанасов в публикация в социалните мрежи.
Преди дни Атанасов посочи пред медии, че има списък с магистратите с карти в частния клуб, стопанисван от Божанов и призова прокуратурата да си свърши работата.
Той коментира още, че има повече от един вариант, през който Денков и Габриел съвместно да формират външната политика на България.
"Предсрочни избори може винаги да има. Трябва да се отнесем сериозно към ситуацията и това, което се случва в държавата. Преговорите започнаха през медиите, преди да са започнали действително. Има повече от един вариант, през който Денков и Габриел съвместно да формират външната ни политика. Те девет месеца работиха в много добър синхрон", коментира Атанасов.
КС допусна за разглеждане по същество делата срещу Закона за държавния бюджет и Закона за здравето
Окръжната прокуратура в Русе ръководи разследването за откритата лаборатория за фентанил в София
Какво показа проверката на „Медицински надзор" в карловската болница след смъртта на бебе
Министър Катя Ивкова: Няма да допусна ново забавяне на договора за преместването на държавната психиатрия
Румен Радев: Убеден съм, че ще получим и голяма част от следващото плащане по ПВУ
Съдбата на космическите отпадъци: Част от ракета вероятно се е разбила на Луната