Автобус, пълен с военни моряци изгоря на пътя Силистра - Варна днес следобед. Няма пострадали.
Инцидентът е станал между разклона за селата Кайнарджа и Средище. Матросите са се прибирали към морската столица, след участие в тържествата по случай Тутраканската епопея на мемориала край село Шуменци.
След като забелязали дима, шофьорът на автобуса веднага отбил встрани от пътя. Екип на пожарната в Кайнарджа се е отзовал и загасил пожара.
Пътуващите са откарани до Варна с леки коли. По думите на шофьора, автобусът бил напълно редовен и е минал всички необходими прегледи.
Автор: Александър Леви
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите