Българската делегация на закриването на Олимпийските игри в Токио може и да не е много голяма, но все пак е достатъчно атрактивна.
Момичетата от ансамбъла по художествена гимнастика, които в последния ден от Игрите, спечелиха медал, позираха за снимки, а техният капитан Симона Дянкова беше знаменосец по време на своеобразния заключителен празник.
Много фотоси за спомен си направиха и индивидуалистките ни Боряна Калейн и Катрин Тасева.











Снимки: БОК, Костадин Андонов, StartPhoto
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души