Женският баскетболен състав на Берое (Стара Загора) записа нов успех в Адриатическата лига след победа над Орлови със 73:64 и си осигури участие за Финалната четворка на турнира.
Берое и Орлови ще се изправят един срещу друг още веднъж в Стара Загора в последен мач за "зелените" от редовния сезон, а при успех, българският тим ще спечели първото място в редовния сезон.
Теодора Динева бе най-резултатна за победителите с 21 точки. Виолина Кочева има 14, с дабъл-дабъл от 10 точки и 10 борби е Сара Бут, а 11 борби и 7 асистенции има Жаклин Златанова.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив
Продължава разследването за насилие над деца в интерната в с. Варненци, съобщиха от Апелативната прокуратура във Варна