"Канарчетата" надиграха Крумовград

Снимка: Botev Plovdiv/Facebook
00:13, 04.07.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Ботев Пловдив сложи победоносен край на своята подготовка за новия сезон. Футболистите на Душан Керкез надиграха Крумовград с 2:0 в контрола, изиграна на стадион „Христо Ботев“. Точен за „канарчетата“ бе Антъни Уджа, който се разписа през второто полувреме.

Така „жълто-черните“ приключиха с три победи и една загуба в проверките. От своя страна играчите на Атанас Рибарски имат на сметката си един успех и две поражения.

За Ботев престои участие в първия квалификационен кръг от Лига Европа. На 11 юли (четвъртък) действащия носител на Купата на България ще приеме словенския Марибор. Крумовград пък ще гостуват на Берое на 6 юли (събота).