Бракониер със системни нарушения на Закона за горите е залял с бензин горски служители в опит да подпали бус с незаконна дървесина.
Инцидентът се е разиграл по време на извършена проверка от екип на Регионалната дирекция по горите в София. За щастие до фатален край не се е стигнало.
"Подаден е сигнал в прокуратурата. Агресията на нарушителите върху горските служители е ежедневие", заяви в "Денят започва" инж. Николай Николов, заместник-директор на Регионалната дирекция по горите в столицата.
Вижте още в прякото включване на Алекс Донев.
Гледайте повече теми от "Денят започва"
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)