17:05, 18.10.2022
Чете се за: 01:32 мин.

На днешната дата преди точно две години Ивайло Чочев се завърна в игра. Полузащитникът изчака своя миг и след година и осем месец отсъствие от футбола заради тежка контузия отново стъпи на терена с екипа на ЦСКА 1948.

Година и осем месеца, в които Чочев вярваше и работеше здраво за своето възстановяване, а именно "червените" му подадоха ръка в този важен за него етап от кариерата му.

"Мачът на 18 октомври 2020 г. беше гостуване на Ботев (Враца), завършило при резултат 0:0, което до ден днешен помним с този повратен миг за Ивайло", написаха от ЦСКА 1948 на клубния си сайт.

Оттогава до днес Чочев изигра 62 мача с фланелката на ЦСКА 1948 и отбеляза 29 гола в тях. Понастоящем Ивайло Чочев е лидер при голмайсторите в Първа лига с 12 попадения в 13 двубоя през този сезон.

Януш Бугайски пред БНТ: Когато Русия започне да се разпада, България трябва да бъде част от Западния съюз