Ейбрахам донесе победата на Рома над Торино

ейбрахам донесе победата рома торино
21:46, 28.11.2021
Чете се за: 01:02 мин.

Отборът на Рома продължава преследването си за място в Топ 4 на италианската Серия "А", след като постигна ценен успех като домакин над Торино с 1:0 в двубой от 14-ия кръг на първенството.

Единственото попадение на "Олимпико" реализира английският футболен национал Тами Ейбрахам в 32-ата минута. Хенрих Мхитарян направи силен индивидуален рейд в половината на Торино и подаде в наказателното поле към Ейбрахам, който с второто си докосване прати топката в мрежата на Ваня Милинкович-Савич.

Успехът остави "римските вълци" на петото място в класирането с актив от 25 точки, на 3 пункта зад четвъртия Аталанта, който вчера победи Ювентус като гост с 1:0. Торино пък е 13-и с 17 точки, на седем пункта от зоната на изпадащите.