Екипът на Димитър Бербатов е подал сигнал до Софийската градска прокуратура срещу президента на Българския футболен съюз Борислав Михайлов. Това научи БНТ от свои източници.
Жалбата е във връзка с получени от екипа на Бербатов сигнали за упражняване на натиск срещу клубовете, подкрепили кандидатурата на бившия играч на Манчестър Юнайтед за президент на централата.
Преди дни Димитър Бербатов и негови сподвижници входираха електронна подписка от 1/3 от ръководствата на клубовете с искане за свикване на извънреден Конгрес на БФС.
Последвайте нашата общност "Спорт по БНТ" във Viber
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"