Екипът на Димитър Бербатов е подал сигнал до Софийската градска прокуратура срещу президента на Българския футболен съюз Борислав Михайлов. Това научи БНТ от свои източници.
Жалбата е във връзка с получени от екипа на Бербатов сигнали за упражняване на натиск срещу клубовете, подкрепили кандидатурата на бившия играч на Манчестър Юнайтед за президент на централата.
Преди дни Димитър Бербатов и негови сподвижници входираха електронна подписка от 1/3 от ръководствата на клубовете с искане за свикване на извънреден Конгрес на БФС.
Последвайте нашата общност "Спорт по БНТ" във Viber
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро