Елена Фичерова, която беше назначена за началник на кабинета на служебния министър на вътрешните работи Бойко Рашков, е напуснала поста. Тя е подала молба за освобождаване по собствено желание, научи "По света и у нас".
В мотивите си Фичерова е посочила, че не желае да влияе негативно на авторитета на министерството и правителството.
Министърът на вътрешните работи Бойко Рашков е удовлетворил молбата. Заповедта влиза в сила от днес.
Тежко пострадал мъж е транспортиран с медицински хеликоптер от Смолян до „Пирогов“
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите