Мачът от Висшата лига на Англия между Евертън и Манчестър Сити отпадна в последния момент много заради много манчестърци с положителни проби за Covid-19.
От отбора признаха, че Кайл Уолкър и Габриел Жезус са дали положителни проби.
Този следобед е имало спешно заседание на шефовете във Висшата лига, които взели решение срещата да се отложи.
Мачът трябваше да се играе тази вечер от 22:00 часа българско време.
Деклан Райс се завръща в титулярния състав на Англия за 1/16 финала срещу ДР Конго
15 български джудисти ще представят страната ни на европейското първенство за кадети
Христо Янев: Присъствието на Стефано Сенси кара всички да показват повече качества
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи