В Бургас почетоха паметта на Васил Левски с факелно шествие.
Десетки се събраха пред сградата на общината, откъдето със запалени факли и знамена потеглиха по централните пешеходни улици. Сред участниците имаше и много деца.
От няколко години огненото шествие се е превърнало в традиция за морския град.
По-късно участниците в проявата поднесоха венци и цветя пред паметника на Апостола в Морската градина и се поклониха пред подвига му.
Репортер: Давид Сукнаров
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"