На място са изпратени два екипа на пожарната
Пожар в София. Гори сметище между кварталите "Младост" и "Горубляне".
На място са изпратени два екипа на пожарната.
От пресцентъра й съобщиха за БНТ, че няма опасност за жилищните сгради в района.
Сигналът на телефон 112 е подаден около 16.30 часа.
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души