Унищожена е земеделската продукцията на хората
Градушка колкото орех удари карловското село Горни Домлян. Стихията унищожи реколтата и посевите на хората в селото. Няма данни за други щети, съобщи за БНТ кметът на селото Тошо Томанов.

Той каза, че градушката е била предшествана от буря и силен вятър. Продължила е около 30 минути.
"Всичко побеля. Лозята и земеделската продукция е унищожена. Има наводнени етажи от къщи, защото хората са оставили отворени прозорците на домовете си. Никой не очакваше, че ще ни удари толкова продължителна градушка", посочи Томанов.
Заради лошите метеорологични условия проявите, посветени днес за Апостола, се отменят.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг