Меган Маркъл и принц Хари могат да спечелят до 97 млн. долара от мегасделка с Netflix, казват експерти, цитирани от в. „Сън”. Херцогът и херцогинята на Съсекс, които никога не са продуцирали телевизионно предаване, ще правят документални филми, филми, сценарии и програми за деца.
Двойката, която напусна кралските задължения през март, заяви, че иска тяхната „въздействаща“ продукция да „отключи действия“ и „да даде надежда“.
Преди да подпишат с Netflix, Хари и Меган са провели разговори с Disney и Apple, съобщава „Ню Йорк таймс”. Двама участници в дискусиите, заявиха, че представители на двойката искат да осигурят сделка на стойност около 99 млн. долара, допълва „Таймс”.
PR гуруто Джонатан Шалит казва, че Хари и Меган ще спечелят между 49 и 99 млн. долара. Пред „Сън” той нарече сделката им „зашеметяваща”. „Меган и Хари ще наемат специалисти, които да свършат работата”, но с имената им, прикрепени към Netflix, върху тях ще завали злато".
Меган и Хари са основали продуцентска компания. Сделката ще им позволи да произвеждат съдържание за 193 млн. абонати на Netflix.
Двойката може да се появи пред камерата в документални филми, но Меган не планира да се върне към актьорството, казал пред „Ню Йорк таймс” запознат с плановете на семейството.
Инструктор по гмуркане от Турция постави световен рекорд на Гинес, остана под вода повече от 36 часа
Вулканът Питон де ла Фурнез на френския остров Реюнион продължава да бълва лава
Снежни гъски излитат от САЩ към Арктика във впечатляващ спектакъл по изгрев слънце (СНИМКИ)
Изборните нарушения: Ефективни ли са разследванията и достатъчни ли са наказанията?
Премиерът Андрей Гюров обяснява във видео защо държавната помощ за гориво е 20 евро
Отиде си легендата на кукления театър Слава Рачева – гласът на "Педя човек - лакът брада"