Легендата на Локомотив Пловдив Христо Бонев също уважи голмайстор №1 в историята на родното първенство.
Христо Стоичков коментира взаимоотношенията си с Мартин Камбуров по време на бенефиса на голмайстор №1 в историята на родното първенство.
"Уникално момче, имах щастието да му бъда треньор", обяви Камата.
"Показа на много хора, че когато го може и го иска, го постига. Толкова голове да вкара е голям успех. Мартин заслужава такъв уникален празник. Той е легенда на българския футбол. Публиката е част от нашия дълъг спортен живот. Тази обич няма как да я премахнеш", каза още той.
Легендата на Локомотив Пловдив Христо Бонев бе един от многото, които уважиха Мартин Камбуров.
"Много добре се почувствах. Радвам се, че хората уважиха Мартин Камбуров. Това е присъщо на нашите привърженици, защото те обичат силно. Като разберат, че един човек дава всичко за Локомотив, го уважват до края на живота си. Играе или не играе, той винаги ще е в техните сърца. Дано да имаме нови Стоичков и Камбуров, макар засега да не се виждат на хоризонта", каза Зума.
Министър Енчо Керязов обсъди възможности за сътрудничество с представители на ФК Барселона
Министър-председателят Румен Радев проведе среща с делегация на футболен клуб Барселона и техни международни партньори
Светослав Вуцов: Готов съм за дузпи, но се надявам да си решим мача в редовното време
Делото на Люпчо Георгиевски в Битоля ще бъде разгледано от Съда по правата на човека в Страсбург
Компромиси с безопасността на пътя: Все по-често при камионите се използват гуми регенерати
Руският патриарх и Вагит Алекперов отпадат от списъка със санкции на ЕС