Илиян Илиев: Хубаво е, когато побеждаваме

илиян илиев хубаво побеждаваме
23:52, 12.10.2021
Чете се за: 01:07 мин.

Полузащитникът на България Илиян Илиев изрази радостта си от победата срещу Северна Ирландия.

"Лъвовете" постигнаха обрат срещу британците с 2:1 в София и записаха втора победа в квалификационна група "C" за Мондиала в Катар догодина.

Илиев бе с основен принос за изравнителния гол, тъй като именно той асистира на Тодор Неделев в 53-ата минута

"Хубаво е, когато побеждаваме и чуваме "Българи, юнаци!". Една хубава победа, смятам, че бяхме по-агресивни и затова победихме. Бихме по-притеснени и припряни през първата част, но през второто полувреме показахме агресия и спечелихме. В ситуацията за първия гол видях, че имаме много футболисти в наказателното поле на Северна Ирландия и просто реших да центрирам, сподели Илиян Илиев пред камерата на БНТ 1.

Иван Караджов: Тази победа е за Ясен Петров