Индийският премиер Нарендра Моди пристигна във Вашингтон, като част от двудневното си посещение в Съединените щати.
Моди проведе среща с новоназначения директор на националното разузнаване Тълси Габард. Тя положи клетва като директор на агенцията, броени часове преди срещата с Моди.
По-късно индийският премиер ще се срещне с президента Доналд Тръмп.
Очаква се основната тема в разговорите им да бъдат новите американски мита и търговията. След дискусиите си двамата ще дадат съвместна пресконференция. Вчера Тръмп съобщи, че преди срещата си с Моди ще обяви новите реципрочни мита за всички държави, които налагат такива върху вноса от Съединените щати.
Срещата Тръмп - Рюте: Успяха ли да намалят напрежението преди срещата в Анкара?
Алиансът предал САЩ по време на войната с Иран, заяви Доналд Тръмп пред Марк Рюте
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души