Здравното заведение ще бъде с ново име, категорични са от Търговска лига
Инвеститорът на болница "Мама и аз" излезе с позиция за полученото, а в последствие отказано разрешение за строеж на лечебното заведение. В него се казва, че решението за създаването на многопрофилна със само 40 педиатрични легла е законосъобразно и правилно.
"Нито проектът, нито решението имат за цел създаването на някаква „национална частна детска болница“. Предвид създаденото обществено-политическо безпокойство в резултат на разпространяването на фалшиви новини и популистки коментари, инвеститорът Търговска Лига се отказва от създаването на педиатрично отделение и сменя името на болницата. Решението на правителството може само да бъде редактирано в този смисъл", казва инвеститорът.
Иван Шишков за "Хемус": Държавата не може да си позволи да събори незаконно строителство в такъв мащаб
Мартин Димитров: 75 679 души получават едновременно заплати и пенсии в бюджетния сектор
Заседание на МС: Правителството обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?