Иван Алипиев с 16 точки при загубата на Латина във втория кръг на италианската Серия А2

иван алипиев точки загубата латина втория кръг италианската серия
Снимка: официален сайт на БК Латина
12:26, 08.10.2023
Чете се за: 01:00 мин.

Отборът на Латина с Иван Алипиев и Борислав Младенов в състава си загуби за втори пореден път в италианската Серия А2 през новия сезон. На свой терен тимът на двамата българи отстъпи на Кремона с 89:91 в мач от 2 кръг на регион „Зелен“.

Иван Алипиев отбеляза 16 точки. Към статистиката си крилото добави 5 борби и 1 открадната топка за 21 минути на терена.

Борислав Младенов регистрира 3 борби, 1 асистенция, 2 откраднати топки и 2 чадъра.

На 11 октомври отборът на Иван Алипиев и Борислава Младенов ще играe срещу Канту.

Кениец триумфира в Маратона на София 2023 с нов рекорд на трасето
Борислава Христова най-резултатна за Сепси при класирането на тима за четвъртфиналите за Купата на Румъния