Иван Колев: Бяхме ощетени

Не мога да се сърдя на футболистите, добави опитният специалист

Снимка:
21:59, 23.08.2024

Локомотив София не успя да удължи успешната си серия без загуба в Първа лига и допусна второ поражение през сезона в Първа лига. Столичните „железничари“ загубиха от Ботев Враца с 0:1 на стадион „Локомотив“. Старши треньорът Иван Колев сподели, че столичани са били ощетени, тъй като главният съдия е спестил червен картон за нарушение срещу Симеон Славчев след почивката.

"Не успяхме да преодолеем тяхната защита от 8-9 играчи. Получи се злощастен гол още в началото. Стъписаха се играчите и това е нормално. Потърсихме промяна с офанзивна смяна. След това в 90 процента от времето бяхме в половината на Ботев Враца. Головите ни положения не бяха нещо особено“, бяха първите думи на опитния специалист.

Смятам, че отборът беше ощетен заради непоказания червен картон за нарушението срещу Симеон Славчев след почивката. Не мога да се сърдя на футболистите. Опитаха се да дадат всичко от себе си. На моменти се стараха много. Може би не ни достигна и майсторство да завършим атаките“, коментира още Колев.

Стигматизирането на група хора противоречи на правата на човека, заявиха от институцията на омбудсмана