Иранският външен министър се върна в пакистанската столица Исламбад след еднодневна визита в Оман
Изгледите за нови преговори между САЩ и Иран остават неясни.
Иранският външен министър Абас Арагчи се върна в пакистанската столица Исламбад след еднодневна визита в Оман. Там Арагчи призова за създаване на механизми за колективна сигурност в Близкия изток без участието на Съединените щати.
Абас Арагчи отпътува от Исламабад за Москва тази вечер, съобщи Министерството на външните работи на Иран.
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души