Иранският външен министър се върна в пакистанската столица Исламбад след еднодневна визита в Оман
Изгледите за нови преговори между САЩ и Иран остават неясни.
Иранският външен министър Абас Арагчи се върна в пакистанската столица Исламбад след еднодневна визита в Оман. Там Арагчи призова за създаване на механизми за колективна сигурност в Близкия изток без участието на Съединените щати.
Абас Арагчи отпътува от Исламабад за Москва тази вечер, съобщи Министерството на външните работи на Иран.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им