Израел нанесе нови ракетни удари срещу Бейрут.
По данни на ливанските власти загинали са четирима души, а ранените са над 20. Ливанската информационна агенция съобщава, че е ударена 8-етажна сграда.
Според израелската армия, мишена на нападението е бил обект на шиийтското движение Хизбула. Това е четвърта за тази седмица израелска бомбардировка над центъра на Бейрут. Досега ударите на израелската авиация бяха съсредоточени основно в южните предградия на столицата.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра