Късно снощи на летище София се прибраха част от българите, които бяха блокирани във Великобритания заради мерките, които бяха предприети за овладяване на пандемията и новия щам на COVID-19.
Сънародниците ни успяха да се приберат в родината за празниците, след като полетите от и до Острова отново бяха възобновени.
На пристигналите бяха направени бързи тестове за коронавирус. Хората с положителен резултат са под 14-дневна карантина, а останалите на 10-дневна.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си