Кейти Пери и Орландо Блум станаха родители след четири години връзка.
Aктьорът разказа за раждането на дъщеря си в профила си в Инстаграм. Той публикува снимка, на която се вижда мъничката ръка на новородено.
"Добре дошла на света, Дейзи Дав Блум!", написа Орландо.
Акторът споделя още, че с Кейти са щастливи, че детето им се е родило в най-безопасните възможни условия, особено в ситуацията с COVID-19.
В същото време те изразиха и подкрепа за жени, които нямат възможност да получат квалифицирана медицинска помощ и да преминат през всички етапи на бременността под наблюдението на професионалисти.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг