 
                     
                     
                    Втори ден километрични опашки на границата ни с Гърция, след отпадането на задължителната карантина. Колона от тежкотоварни автомобили се е образувала на граничен пункт "Кулата - Промахон" в ранния следобед, а причината е, че повече от час на границата не е имало ток, заради планово прекъсване.
Изключително натоварено е на ГП "Кулата - Промахон" и през днешния ден. Хиляди тръгнаха отново към плажовете на южната ни съседка и в момента тук има около километър от леки автомобили, които чакат да преминат в южната ни съседка.
Далеч по-сериозно обаче е положението при тежкотоварните камиони. Опашката се образува от обяд. Следобедните часове вече достигна около 8-9 км, а към този час също има тук стотици струпани камиони, които чакат, за да влязат към Гърция.
Около 14:30 електрозахранването на граничния пункт беше спряно и около час кантарите не работеха. Не бяха обработвани документите на камионите и така опашката стана още по-голяма.
Шофьори разказаха, че са чакали по 4-5 часа и са изминали много малко разстояние.
Автор: Антония Сукалинска
 Благомир Коцев поиска делото срещу него да бъде прекратено, материалите по разследването му бяха предявени
                                            
                    
                        Благомир Коцев поиска делото срещу него да бъде прекратено, материалите по разследването му бяха предявени