Готови сме да говорим с всеки в тази сграда. Това заяви съпредседателят на "Продължаваме Промяната" Кирил Петков след поредния неуспешен опит да бъде избран председател на Народното събрание.
Коментира, че трябва да се гласува за кандидата, който е най-достоен - вярвам, че в "Демократична България" има много достойни хора, ние подкрепихме Вигенин, така че има хора в този парламент", каза Петков.
Полша е домакин на годишната конференция за възстановяването на Украйна, премиерът Радев ще участва
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
На 35 ключови кръстовища в София ще работят новите камери с изкуствен интелект