Ще опитаме още един ден, дано разумът надделее над ината. Моята формула е докрай да търся изход за избор на председател, защото идва тежка зима, държавата няма бюджет. Това не са шеги, с които трябва да се забавляваме на гърба на българския народ, заяви преди днешното пленарно заседание председателстващият Народното събрание Вежди Рашидов.
По думите му няма смисъл да се ходи отново на скъпи избори.
"Никой да не забравя, че депутатите може да са добре тук, но фактурата отива на гърба на българина, не е въпрос на млади и стари, надявам се като зрели хора разумът да заработи. Оптимист съм, хората чакат", каза още Вежди Рашидов.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара