На 1 януари 2021 г. България стана 34-ият член на Агенцията за ядрена енергия към Организацията за икономическо сътрудничество и развитие.
Колко е важно това членство за България и как ще повлияе на енергийната ни политика разкри генералният директор на Агенцията - г-н Уилям Магууд в ексклузивно интервю за зрителите на БНТ още през ноември 2020 година.
Репортажът е част от проекта ЕВРОПА: ПЪТЯТ НАПРЕД - посветен на европейските политики, представяни през погледа на журналистите на БНТ в различни актуални предавания.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"