Голмайсторът сподели и мнението си за отминаващата кампания, както и бъдещите си планове.
Нападателят на Лудогорец Квадво Дуа коментира спечелената 14-та поредна шампионска титла на отбора. Голмайсторът сподели и мнението си за отминаващата кампания, както и бъдещите си планове.
„Чувствам се по-добре, макар и да не съм на 100% все още. С всеки изминал ден съм все по-добре. Щастлив съм.
Дали ще се върна в Швейцария? Не знам. Но, ако играеш добре и вкарваш голове ще имаш възможността да избереш отбора си. Бих искал да направя следващата стъпка, но ще видим“, коментира Дуа.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души