Лек автомобил с нелегални мигранти се е блъснал в електрически стълб в Елхово. В колата са били около 10 бежанци, които са се определели като сирийци. Инцидентът е станал около 23:30 ч.
Автомобилът е с българска регистрация и не е спрял след подаден светлинен сигнал от полицията. Около 00:00 часа 6 мигранти са откарани в МБАЛ "Свети Пантелеймон" в Ямбол, съобщи пред БНТ д-р Веселин Вълчев, като само 4-ма са хоспитализирани. Пострадалите са без опасност за живота.
Преди около месец в центъра на Елхово след гонка с полицията кола с мигранти се приближи опасно до жилищна сграда.
Тогава шофьорът на автомобила и неговият спътник скочиха в движение и оставиха колата да се движи по инерция на оживено кръстовище. При инцидента нямаше пострадали.
Вижте още в прякото включване на Елеана Цанова.

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Издирваният от шест денонощия бизнесмен Димитър Георгиев от Павликени се завърна в дома си
Съдът решава дали да промени мярката за неотклонение на един от обвиняемите за катастрофата на "Челопешко шосе"
Очаква се в Окръжния съд в Пловдив да започне делото за т.нар. „Театрална афера“
Спасиха дете на една годинка, останало блокирано само в асансьор в Бургас
Параметрите на Бюджет 2026: Депутатите приеха финансовата рамка на първо четене
Европрокуратурата наказа с „порицание“ българския европрокурор Теодора Георгиева