59-годишният мъж беше приет в много тежко състояние, но вече се възстановява успешно
59-годишният мъж, който пострада при сблъсъка между два товарни влака на 15 януари 2025 г. се възстановява, съобщават от УМБАЛ "Царица Йоанна – ИСУЛ". Мъжът беше приет в лечебното заведение в много тежко състояние и с реална опасност за живота.
Мъжът е бил опериран в Клиниката по неврохирургия, извършена е стабилизация на фрактури на прешлените: на шийно, гръдно и поясно ниво.
В момента мъжът се раздвижва от рехабилитаторите на болницата.
При тежкия жп инцидент край Локорско загинаха двама души, общо шестима бяха ранени.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг