ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Левски подписа партньорски договор

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:35 мин.
Спорт
левски подписа партньорски договор
Снимка: ПФК Левски
Слушай новината

Ръководството на Левски подписа нов партньорски договор, с който се надяват да успеят за закрепят тежкото финансово положение.

"Сините" са постигнали споразумение с букмейкърска компания, която и досега беше техен основен спонсор.

Повече подробности ще бъдат представени на пресконференция, която ще се състои в понеделник, 30 август от 14.00 часа. От Левски се надяват подкрепата на Palms Bet да окаже помощ, която да стабилизира засега клуба.

Партньорството между двете страни не е изненада, след като преди месец мажоритарният собственик Наско Сираков сподели, че се провеждат преговори с компанията. В крайна сметка финализирането на контракта стана едва сега.

В събота Левски записа едва втората си победа от началото на сезона. „Сините“ се наложиха с 2:1 над Берое на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от 6-ия кръг на футболното първенство.

Тимът обаче все още няма назначен постоянен старши треньор. След оставката на Живко Миланов съставът беше воден от Тодор Симов. Собственикът Наско Сираков обяви, че води разговори за завръщането на Станимир Стоилов, но резултат от тях на този етап няма.

Последвайте нашата общност "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?