Ливърпул победи безпроблемно Брентфорд и дръпна на върха във Висшата лига

Юрген Клоп направи три принудителни смени

ливърпул
16:30, 17.02.2024
Чете се за: 01:25 мин.

Ливърпул победи Брентфорд с 4:1 в първи двубой от 25-ия кръг на английската Висша лига, игран на стадион "Брендфорд Къмюнити" в Лондон.

Дарвин Нунес откри резултата в 35-ата минута. Алексис Мак Алистър удвои в 55-ата, Мохамед Салах отбеляза третото попадение в 68-ата. Айвън Тони намали в 75-ата, а крайният резултат оформи Коди Гакпо в 86-ата.

Мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп направи цели три принудителни смени. През първото полувреме терена напуснаха Къртис Джоунс и Диого Жота, а в самото начало на вторите 45 минути Дарвин Нунес също бе заменен.

Така Ливърпул остава лидер в класирането на първенството с актив от 57 точки и с два мача повече от преследвача си Манчестър Сити, който е с 52. По-късно тази вечер "гражданите" приемат Челси. Брентфорд е на 14-а позиция с 25 точки.

За първи път в историята Франция спечели щафетата на 4 по 6 километра за жени на световното по биатлон