Лудогорец обърна ЦСКА, за да спечели с 3:2 (ВИДЕО)

12:45, 06.04.2018
лудогорец обърна цска спечели видео

Лудогорец победи с 3:2 ЦСКА в среща от втората фаза на първенството и вече има аванс от 6 точки на върха в класирането. Кирил Десподов изведе гостите напред след великолепно изпълнение на пряк свободен удар във втората минута от добавеното време на първата част. В 51-ата минута резервата Якуб Шверчок изравни. Последва червен картон на Жеферсон, а в 71-ата минута Рубен Пинто отново изведе червените напред. В 85-ата минута Клаудиу Кешерю отново изравни, а Якуб Швиерчок донесе пълен обрат три минути по-късно.

Двубоят започна равностойно, а в 11-ата минута Върджил Мисиджан с хубав шут прати топката в левия страничен стълб. ЦСКА отговори с удар на Енрике, който бе отразен от Ренан.

В 30-ата минута футболистите на Димитър Димитров създадоха нова добра възможност. Сисиньо изведе Мисиджан, холандецът пусна топката покрай Черниаускас, но тя се отклони в крака на

Чорбаджийски и излезе в корнер. Малко след това Кешерю с лекота пропиля отлична възможност.

Във втората минута от добавеното време на първата част се стигна до интересна ситуация. Лукоки извърши фаул срещу Тиаго пред наказателното поле на разградчани. Кирил Десподов застана зад топката и с хубав изстрел откри резултата.

На почивката Херо пусна в игра Якуб Швиерчок на мястото на Джоди Лукоки. Полякът изравни в 51-ата минута, след като засече в мрежата подаване на Сисиньо.

Лудогорец бе близо до пълен обрат в 55-ата минута, когато Кешерю от фаул нацели дясната греда. За нарушението преди това Жеферсон получи жълт картон. Само минута по-късно той бутна при спряна игра Дяков и получи втори жълт картон, респективно червен.

В 61-ата минута Каранга извърши груб фаул срещу Натанал, но реферът Станислав Тодоров не показа картон. Стамен Белчев извади голмайстора на тима и пусна Жеан Бланко.

ЦСКА стигна до втори гол в 71-ата минута. Джеси проби по дясното крило и намери Рубен Пинто, който с диагонален удар матира Ренан.

Развръзката настъпи в последните пет минути на срещата. Сисиньо центрира в наказателното поле на гостите в 85-ата минута, а след разбъркване Кешерю с удар по тревата изравни. 180 секунди по-късно Мисиджан проби отляво и центрира към Швиерчок, който с глава не остави шанс на Черниаускас за 3:2.

Чете се за: 02:47 мин.
Маркиньос преди реванша ПСЖ-Борусия Д: Да играеш полуфинал на Шампионската лига не се случва всяка година
16:20, 06.05.2024
Чете се за: 02:30 мин.