Мартин Стоев: Ще дадем всичко от себе си за победа над Италия

мартин стоев дадем всичко себе победа италия
11:54, 30.08.2021
Чете се за: 01:10 мин.

Българският национален отбор по волейбол за юноши до 19 години продължава с успешното си представяне на Световното първенство в Иран.

Тази сутрин момчетата на селекционера Мартин Стоев се класира за 1/4-финалите на Мондиала, след като надигра категорично с 3:0 (25-14, 25-22, 25-12) отбора на Египет.

Във вторник, 31 август, на волейболистите ни им предстои изключително важна битка с еврошампиона Италия, която ще определи дали нашите момчета ще играят за разпределение на медалите на Мондиала или за 5-8 място.

„Спечелихме важен мач, който ни гарантира минимум осмо място на Световното първенство в Иран. Утре излизаме за победа срещу европейския шампион Италия. Двубоят няма да е лесен, но ще дадем всичко от себе си. Ако победим съперника, тези момчета ще играят полуфинал на Световно първенство отново след 20 години“, заяви треньорът на „лъвчетата“.

Боби Михайлов: Екипът на Бербатов е подал нелеп сигнал, затова бях в Прокуратурата