ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Националките ни по бокс с първи лагер за годината

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:22 мин.
Спорт

Под ръководството на Борислав Георгиев и Роман Цветков водещите ни имена ще се готвят в София до началото на Купа „Странджа“

Бокс
Снимка: Българска федерация по бокс
Слушай новината

Женският ни национален отбор по бокс се събра на базата в „Дианабад“ за първия си лагер за годината, съобщиха от федерацията.

Под ръководството на Борислав Георгиев и Роман Цветков водещите ни имена ще се готвят в столицата до началото на 75-ото издание на Купа „Странджа“.

Най-старият боксов международен турнир в Европа ще се проведе от 4 до 11 февруари в зала „София“.

Доволен съм, защото момичетата са в много добра кондиция, личи си, че са тренирали по празниците. От следващата седмица към лагера ще се включат и някои от водещите ни имена при юношите, за да правим спаринги с тях, така ще проведем пълноценна подготовка. След „Странджа“ ни очаква държавното първенство, именно след което ще се определи и коя измежду Златислава Чуканова и Венелина Поптолева ще боксира на първата олимпийска квалификация в края на февруари“, сподели Борислав Георгиев.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image