Над 2 км колона от автомобила изчакват на КПП-то на входа на София откъм АМ “Тракия”. Десетки автомобили чакат да влязат от селата в столицата.
Не всички са допускани да влязат в града, полиция връща част от пътниците. По-рано от МВР обясниха, че мерките ще бъдат изключително сериозни, като ще се гледа внимателно на всеки отделен водач и хората, пътуващи в отделните автомобили.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата