Негативната серия без попадения на Кристиано Роналдо продължава вече 7 мача

Кристиано Роналдо
13:53, 05.09.2022
Чете се за: 01:32 мин.

Продължава негативната серия на Кристиано Роналдо във Висшата лига. Нападателят на Манчестър Юнайтед не успява да се разпише в седем поредни мача от футболния шампионат на Англия (включително миналия сезон).

Това е най-лошата серия на португалския национал в първенството от сезон 2008/09 насам. Тогава той също като играч на Манчестър Юнайтед записа поредица от девет мача във Висшата лига без попадения.

Освен това, в настоящия период без отбелязани голове, 37-годишният нападател се появи на терена като титуляр само в два мача от общо седем.

"Браво момчета! И специални благодарности на нашите фенове. Напред, дяволи!", написа Роналдо в социалните мрежи след победата с 3:1 над Арсенал в неделя.

Той се появи в игра в 58-ата минута от двубоя на "Олд Трафорд" на мястото на Антони.

Орландо Меджик се добра до седми и решаващ двубой, въпреки 50-те точки на Донован Мичъл
08:10, 04.05.2024
Чете се за: 02:22 мин.
Монако оцеля в Истанбул и достигна до пети двубой срещу Фенербахче в Евролигата
07:36, 04.05.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени НА ЖИВО по БНТ 3
Чете се за: 02:25 мин.
Калояна Налбантова достигна до четвъртфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
22:19, 03.05.2024
Кристин Кръстева се класира 30-а в многобоя при девойките на европейското първенство по спортна гимнастика
21:50, 03.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.