Бившият евродепутат Николай Бареков окупира централата на "Да, България" и заедно с група граждани поиска да се срещне с лидера на партията - Христо Иванов, за да му зададе няколко въпроса, които предварително написа на Фейсбук стената си.
Бареков заяви, че "Да, България" са променили дневния ред на протеста и са го "омаскарили".
Бареков се оплака, че е безработен и многодетен баща и попита кой плаща на Христо Иванов за партията и лъскавия партиен офис.
Бившият евродепутат каза, че на сградата на "Да, България" липсва българското знаме и затова влезе в сградата, за да им подари едно.
"Разделиха протестиращите, протестът ескалира и премина в маргиналност, и изпъдиха наистина младите, качествени хора, които можеха да управляват. Защо? Защото пазят Борисов, защото се договарят с него и задкулисно с Доган пак да управляват", каза пред журналисти Бареков.
От "Да, България" отговориха на акцията на Николай Бареков с изявление на Фейсбук страницата си, още преди тя да се случи.
В изявлението се казва, че Делян Пеевски организира пропагандна акция пред офиса на "Да, България" в пореден опит да ги дискредитира и да им запуши устите.
Също така днес Христо Иванов внесе писмо до премиера Бойко Борисов с настояването да бъдат отворени досиетата на прехода.
Откриха изложба по повод 150 години от Априлското въстание в Обсерваторията в Рожен
Илияна Йотова: Страна ни има потенциал в сферата на изкуствения интелект и бизнесът забелязва тези перспективи
Възстановено е движението и в двете посоки по АМ "Тракия" в района на 69-ия километър
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"