Сериозна среща изисква участие на лидерите, заяви в кулоарите на парламента Николай Денков от "Продължаваме Промяната" преди днешната среща между ПП-ДБ и Мария Габриел, на която стана ясно, че ще присъства и ръководството на ГЕРБ-СДС.
По думите му без общо участие на всички лидери ще се създадат излишни интриги. Денков поясни, че е отговорил на Десислава Атанасов, че днешният ден не е подходящ заради отсъствието на Кирил Петков и Асен Василев, които са в чужбина.
Мария Габриел започва разговори с партиите
"Затова предлагаме петък в 17 часа. Явно за тях тази среща е проформа. Ако не ги интересува дали основните лидери присъстват, това не е истинска среща. Говорим за обсъждане на бъдеща конструкция за правителство, която Мария Габриел би трябвало да ни представи, редно е в такъв случай разговорите да бъдат лице в лице", каза още Николай Денков.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Главният секретар на МВР Мирослав Рашков отхвърли всички мотиви, с които искат отстраняването му
Емил Дечев за случая "Петрохан": Само прокурор може да отстранява полицай от разследването
ГЕРБ-СДС внесе документи в ЦИК за регистрация за участие в изборите през април
Депутатите изслушват служебния вътрешен министър Емил Дечев по случая "Петрохан"
Емил Дечев за случая "Петрохан": Само прокурор може да отстранява полицай от разследването
Високо напрежение в НС: Депутатите отхвърлиха президентското вето върху промените в Изборния кодекс
Няма сключени споразумения между "Гранична полиция" и НПО-то на Ивайло Калушев