Нова загуба за националите Иван Алипиев и Борислав Младенов в Латина

Иван Алипиев беше титуляр, а Борислав Младенов влезе като резерва

иван алипиев точки латина загуби гостуването агридженто серия
23:05, 28.01.2024

Отборът на Латина, с българите Иван Алипиев и Борислав Младенов в състава, загуби гостуването си на Тревильо със 76:84 (19:22, 19:15,25:18, 9:17, 4:12) след продължение в мач от 21-ия кръг в т.нар. "Зелена група" на италианската втора дивизия по баскетбол за мъже - А2. Редовното време завърши 72:72.

За Латина това беше 18-о поражение от началото на сезона. Тимът има и три победи и се намира на последното, 12-о място във временното класиране.

Иван Алипиев беше титуляр, игра 25 минути и записа 8 точки, 4 борби, 2 асистенции и 1 отнета топка. Другият българин Борислав Младенов влезе като резерва и завърши с 5 точки, 2 борби и 1 асистенции за 14 минути на игрището.

Тимът на Латина ще бъде домакин на Агридженто в следващия кръг от първенството на 4 февруари.

ПСЖ пропиля аванс от два гола и стигна до точка в домакинството на Брест
Младежките национали по хокей спечелиха бронзовите медали на световното първенство