Частично бедствено положение е обявено в Община Септември.
Причината - две разрушени диги на река Марица следствие от падналите обилни валежи през последните дни. Поддалите съоръжения заплашват няколко декара земеделски земи в региона, резервното електрозахранване на общината и помпените станции в града.
Тежка техника на "Напоителни системи" продължава да укрепва дигите със скална маса и насипни материали. Частичното бедствено положение ще продължи до 11 април.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
За по-красив град: Герои от приказки украсяват сградите в столичния квартал "Гео Милев"
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро