Пирин загуби на четвъртфиналите с 1:2 при гостуването си на Хебър в Пазарджик.
Старши треньорът на Пирин (Благоевград) Олександър Бабич бе разочарован след отпадането от турнира за Купата на България по футбол.
Наставникът призна, че тимът му е допуснал решаващи грешки в края на срещата, което е коствало загубата на "орлетата".
Пирин загуби на четвъртфиналите с 1:2 при гостуването си на Хебър в Пазарджик.
"Поздравявам Хебър за достигането на тази фаза от турнира. Допуснахме много грешки в края на срещата. Трябваше да бъдем много по-концентрирани в решаващите моменти от мачовете", коментира след срещата Бабич.

"През първото полувреме имахме няколко отлични възможности за гол. Тогава трябва да се възползваме, защото имахме нужда да реализираме и да добием по-голяма увереност. Получи се много емоционален и тежък мач, неслучайно имаше и толкова много жълти картони. Въпреки крайния резултат, след като направим нужните анализи, можем да извлечем много позитиви, за да вървим напред. Мисля, че следващият ни мач с Хебър за първенство ще бъде напълно различен в психологическо естество. Въпреки, че Хебър продължава напред в турнира, ние показахме добро ниво на игра", каза още наставникът на Пирин.
ЦСКА 1948 гостува на Панатинайкос в първия мач от третия предварителен кръг в Лига на конференциите
Мохамед Брахими преди гостуването на Макаби: Няма от какво да се притесняваме
Александър Александров: Не сме дошли на разходка, искаме да оставим интригата жива
Георги Костадинов: Показахме зряла игра срещу много добре организиран съперник
Съдбата на космическите отпадъци: Част от ракета вероятно се е разбила на Луната
Почистването на речните корита в страната: Необходима ли е промяна в нормативната уредба?